Kapsle Smart Garden - Hlávkový salát, Click and Grow 6685

Novinka
Kapsle Smart Garden - Hlávkový salát, Click and Grow 6685
Kapsle Smart Garden - Hlávkový salát, Click and Grow 6685
Vaše cena 470 Kč

Kapsle pro pěstování bylinek, 1x balení 3 kapslí, sklizeň 5-6 týdnů, kompatibilní se všemi chytrými truhlíky Smart Garden.

Celý popis
Dostupnost: Na dotaz  Zeptat se na dostupnost
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava zdarma od 2 990 Kč
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P100273

Popis a parametry

Kapsle Smart Garden - Hlávkový salát, Click and Grow 6685

Hlávkový salát je bohatým zdrojem vitamínu A a vitamínu K. Kromě toho má protizánětlivé účinky, snižuje hladinu cholesterolu a má mnoho antioxidačních vlastností.

Je prokázáno, že Click & Grow hlávkový salát má 3x vyšší hladinu antioxidantů než čerstvý hlávkový salát vyrobený v hydroponii a 2x vyšší než balený salát, který dostanete z regálů supermarketů. Takže pěstování hlávkového salátu ve vaší vnitřní bylinkové zahrádce je jasná volba!

Hlávkový salát je citlivý na teplo a nejlépe klíčí při 18-22 °C, vyšší teploty mohou způsobovat hořkost listů. Nejlepší nutriční hodnoty dosahuje 30-35 dnů po zasazení kapslí.

Pokud si chcete užít tu nejlepší chuť i výživu, skliďte rovnou celou hlávku. V případě, že preferujete sklízení po jednotlivých listech, začněte sklízet 25. den od zasazení kapsle, a tak pokračujte maximálně do 40. dne od výsadby.

Hlávkový salát:

  • Klíčí za: 7–14 dnů
  • Sklizeň: 5-6 týdnů
  • Roste nejlépe při: 18-24°C

Kapsle pro pěstování bylinek, rostlin nebo drobného ovoce a zeleniny od firmy Click and Grow jsou kompatibilní se všemi chytrými truhlíky Smart Garden.

Kapsli stačí vložit do truhlíku a těšit se na vlastní úrodu bez pesticidů. Výrobce celý tento vychytaný systém přirovnává ke kapslovému kávovaru. Tak jednoduché teď bude vaše pěstování!

Obsah balení:

  • 1x balení 3 kapslí

Parametry

Kategorie Chytré pěstování
Výrobce Click and Grow
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání