Ochranné masky

Pracujete v prašném prostředí nebo potřebujete své dýchací cesty chránit před nebezpečnými výpary? Pak jste tady správně! V naší nabídce máme ochranné polomasky i celoobličejové masky od výrobce 3M, které vám poskytnou dokonalou ochranu a bezpečí.

Ochranné celoobličejové masky a polomasky 3M

Ochranné masky a polomasky z dílny 3M kombinují komfort při nošení se snadnou údržbou a manipulací. Jsou lehké, výborně vyvážené a jejich použití je velice jednoduché. Lícnice je vyrobená z protialergického materiálu. Celoobličejové masky jsou navíc vybavené širokým polykarbonátovým zorníkem, který nedá šanci škrábancům ani chemikáliím.

Bajonetový připevňovací systém umožňuje snadnou a rychlou výměnu obou filtrů. Ty můžete používat se všemi filtry 3M z řady 2000, 5000 i s většinou filtrů řady 6000.

Náhradní filtry 3M

V naší nabídce si můžete vybrat i z širokého množství náhradních filtrů od značky 3M. Jaký stupeň ochrany filtry poskytují a jak se v nich vyznat?

  • Filtr třídy A1 poskytuje ochranu proti organickým plynům a výparům.
  • Filtr třídy ABE1 poskytuje ochranu proti organickým, anorganickým a kyselým plynům a výparům.
  • Filtr třídy ABEK1 poskytuje ochranu proti organickým, anorganickým a kyselým plynům, čpavku a derivátům.
  • Filtr třídy P1 poskytuje ochranu proti pevným a kapalným částicím až do 4× NPK-P, možno použít samostatně nebo jako předfiltr.
  • Filtr třídy ABEK2P3 poskytuje ochranu proti organickým výparům (bod varu > 65oC), anorganickým a kyselým plynům, amoniaku a jeho částicím, rtuti, formaldehydu a částicím.

Pokud si nejste jistí, kterou masku vybrat, neváhejte se za námi zastavit do některé z kamenných prodejen nebo kontaktujte náš zákaznický servis, kde vám rádi poradíme.

Více
Cena
5 pracovních dní 
4 282 Kč
5 pracovních dní 
4 282 Kč
5 pracovních dní 
809 Kč
5 pracovních dní 
664 Kč
5 pracovních dní 
664 Kč
5 pracovních dní 
1 209 Kč
5 pracovních dní 
1 209 Kč
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání