Robotický vysavač Sencor SRV 2230TI

Robotický vysavač Sencor SRV 2230TI
Robotický vysavač Sencor SRV 2230TI
Vaše cena 3 499 Kč

Příkon 25 W, objem nádoby 0,5 l, hlučnost 60 dB, hmotnost 2,2 kg.

Celý popis
Dostupnost: Na dotaz  Zeptat se na dostupnost
Vlastní servisní zázemí
Síť kamenných prodejen
Lepší cena po registraci
Doprava zdarma od 2 990 Kč
Výrobce: Sencor
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P99869

Popis a parametry

Robotický vysavač Sencor SRV 2230TI

Spolehlivě odvádím svou práci robotického vysavače Sencor SRV 2230TI v bytě, domě i na chalupě. Jsem vysoce výkonný a životnost mého BLDC motoru je obdivuhodná! Elegantním vzhledem se hodím i do moderního interiéru a super silný sací výkon si zkrátka zamilujete. Zatočím jednou pro vždy s nepořádkem na všech podlahách, aniž byste se museli ohýbat nebo trávit svůj čas vysáváním celého dom/bytu.

Mých 6 přednastavených režimů mi slouží k různým druhům úklidu, od toho každodenního, po rychlý a intenzivní, s kterými se postarám o malý i velký nepořádek. Každopádně, důležité jsou i mé rozměry, které činní skvělých 8 cm. Je to ideální výška k úklidu pod gaučem, postelí a nábytkem s nožičkama. Jsou to hůře dostupná zákoutí, o kterých běžných vysavač jenom sní. Pečlivý úklid obstarávám společně s hlavním rotačním kartáčem a dvěma bočními. Likviduji i větší nepořádek, prach v koutech a rozích, chlupy, vlasy atd... Kartáče mají kvalitní konstrukci a nezanechávají na sobě vlasy, nitě, chlupy, které byste museli vymotávat. 

S funkcí plánovaného úklidu mohu uklízet, i když nejste doma. Jednoduše mi nastavte čas i režim, kdy a jak chcete abych uklízel a po příchodu domů budou Vaše podlahy krásně čisté.

Pro mokré vytírání používám promyšlený systém, kdy automaticky vlhčím mop během úklidu, abych setřel i zaschlé nečistoty. Nejprve vysaji nečistoty před sebou a následně za sebou vytřu na mokro i na sucho, stačí si jen vybrat.

Z nabíjecí stanice vyjíždím vysmejčit všechny nepořádky i na 90 min. A jelikož jsem správný robotický vysavač, vracím se k ní zpátky, a to i v případě, že mi dochází energie. Pokud potřebuji načerpat energii během úklidu, zapamatuji místo, kde jsem skončil a po nabití se k němu automaticky vrátím. Takto nejsem omezen prostorem, vysaji celý dům nebo byt.

 

Obsah balení

  • Robotický vysavač Sencor
  • Nabíjecí stanice
  • Nabíjecí adaptér
  • Dálkové ovládání
  • Nádobka na vodu 250 ml
  • Odpadní nádobka 500 ml
  • Mopovací textilie
  • HEPA filtr
  • 2x boční kartáček
  • Čistící nástroj

 

 

Parametry

Kategorie Vysavače a separátory
Výrobce Sencor
Pohon Elektrický
Materiál Plast
Hmotnost 2.2 kg
Příkon 25 W
Objem koše 0.5 l
Rozměry balení 32 x 8 x 32 cm
Hmotnost balení 2200 g
Více
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání