Skládací pila Silky Super Accel 210-7.5

Skládací pila Silky Super Accel 210-7.5
Skládací pila Silky Super Accel 210-7.5
Cena bez DPH 991 Kč
Vaše cena s DPH 1 199 Kč

Délka pilového listu 21 cm. Počet zubů na 3 cm 7,5. Hmotnost 0.2 kg.

Celý popis
Dostupnost: Skladem 1 ks (Ověrit dostupnost)
Dostupnost pro osobní odběr na prodejnách:
e-shop (hlavní sklad)
1 ks
Libiš
0 ks
Plzeň
0 ks
Říčany
0 ks
Doručení kurýrem:
Předpokládaný termín doručení v pátek 08.07.
Výhody při nákupu tohoto zboží
Oficiální česká distribuce
Za nákup získate 119 bodů Body se připisují 14 dní po doručení zboží.
Výhodný nákup
Doprava zdarma od 2 990 Kč
Výrobce: Silky
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: P23206

Popis a parametry

Skládací pila Silky Super Accel 210-7.5

Výborná pila i pro profesionální použití. Skvělý poměr mezi střední velikostí a řeznými schopnostmi. Všechny přednosti pil Silky jsou koncentrované v jednom nástroji. 

Japonské pilky Silky se pyšní sloganem ‚‚World‘s finest saw’’, v překladu doslova ‚‚Nejlepší pilky na světě’’. Silky je specialistou na výrobu ručních pil již od roku 1919. Během let si, tato stále rodinná firma, vytvořila na trhu jedinečnou pozici a její pily jsou právem považovány za ty nejlepší na světě.

Nesmírná pečlivost výroby, vnímání každého detailu a používání jen těch nejkvalitnějších materiálů, tradiční japonské postupy a množství vlastních patentovaných vylepšení jsou zárukou dokonalé funkce každého výrobku.

Pily Silky používají profesionální arboristé, dřevorubci, lesníci, zahradníci, lovci, truhláři, záchranné sbory, outdooroví nadšenci nebo třeba speciální jednotky některých armád. Traduje se, že kdo jednou vyzkouší pilu od Silky, nikdy se už nevrátí k jiné značce.

Japonci chápou a ctí stromy jako symbol přírody, ze které jsme vzešli. Z toho pramení i touha po dokonalosti nástrojů, se kterými se o stromy a dřevo obecně pečuje. Jenom dokonale hladký a tenký řez totiž zajistí rychlou regeneraci dřevní tkáně a minimalizuje riziko onemocnění.

Uživatelé pil Silky tyto vlastnosti dokáží ocenit a předat je dalším potencionálním uživatelům. To zajišťuje dlouhodobý kontinuální růst společnosti Um Kogyo Inc., která si již téměř 100 let klade za čest být výrobcem kvalitních a originálních pil Silky.

Výhody:

  • Výborná pila i pro profesionální použití
  • Skvělý poměr mezi střední velikostí a řeznými schopnostmi
  • Všechny přednosti pil Silky koncentrované v jednom nástroji
  • Velké zuby
  • Konkávní pilová lišta
  • Indukční tvrzení zubů
  • Zuby typu Mirai–Me
  • Délka pilového listu: 21 cm
  • Počet zubů na 3 cm: 7,5
  • Hlavní použití: čerstvé dřevo

Unikátní zuby Mirai-Me a 4-Retsume

U běžné pily mají zuby dva úkoly, přeříznout buněčnou stěnu dřevní hmoty a odvádět piliny. Díky zbroušení má zub Silky čtyři řezné hrany (ne jenom jednu) a tak pila Silky plní ještě jednu důležitou úlohu navíc – přeřezává podélná i příčná vlákna. Ty jsou u běžných pil často příčinou toho, že se jejich zuby zahltí a pila řeže výrazně hůře. 

Protože si pily Silky dokáží s vlákninou poradit, může být pila osazena daleko větším počtem zubů – samozřejmým výsledkem je potom rychlejší řezání s menší námahou.

                                                     

Zuby pil Silky jsou bez pilového rozvodu (šraňku). Zuby jsou broušeny přímo na úzkém profilu pilového plátu a nejsou rozvedeny. O to, aby nebyl pilový plát uskřinut se stará unikátní konkávní tvar pilového listu.

Výsledkem této jedinečné technologie je výrazně užší profil celého pilového listu a o celých 50 % užší řez ve srovnání s tradiční pilou. To také znamená, že pila musí proříznout o 50% méně buněk dřevní hmoty a řezání je ve výsledku mnohem snazší.

Dalším významným přínosem je potom dokonalá čistota samotného řezu. Pro zahradníky to znamená výrazně rychlejší zhojení rány ve dřevě a pro truhláře mnohem čistší a preciznější řez bez otřepů.

Snadná údržba

Zuby u pil Silky se nemusí ani rozvádět ani brousit (Mirai-me). I tak vydrží třikrát déle než běžné pily. Na vyčištění pilového listu od zbytků pryskyřic stačí použít jemné rozpouštědlo a potom lištu přetřít hadříkem s kapkou oleje. Pilu přechovávejte v pouzdru a chraňte ji při skladování před dlouhodobým účinkem vlhka.

Parametry

Kategorie Ruční pily a pilky
Výrobce Silky
Hmotnost 0.2 kg
Hmotnost balení 200 g
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.