Aku čerpadlo do sudu Ryobi RY18STPA-0
Aku čerpadlo do sudu Ryobi RY18STPA-0 je praktický pomocník pro zavlažování i rychlé přečerpávání čisté vody mezi různými místy. Díky ponorné hloubce 1,2 m a teleskopické tyči nastavitelné od 0,7 do 1,2 m je vhodné pro čerpání vody ze sudů, čištění ucpaných odtoků i další využití při domácích a zahradních pracích.
Výhodou je možnost upevnění pomocí držáku na sud, díky kterému lze pohodlně využívat dešťovou vodu pro zalévání rostlin. Součástí je výtlačná hadice pro maximální průtok i adaptér s vnějším závitem G¾″ pro připojení běžné zahradní hadice. Praktický je také automatický časovač vypnutí, který pomáhá chránit čerpadlo a podporuje delší životnost.
Čerpadlo je určeno pro čerpání čisté vody a je vybaveno integrovaným filtrem, který zabraňuje vniknutí větších nečistot. Odnímatelný kryt lze snadno sejmout a vyčistit od částic, jako jsou listy nebo větvičky. Ochranu při používání zajišťuje také voděodolné pouzdro s těsněním, které chrání baterii.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Čerpadla do sudu |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.5 kg |
| Napětí | 18 V |
| Maximální průtok | 3360 l/h |
| Maximální výtlak | 7 m |
| Maximální ponor | 1.2 m |
| Max. tlak | 6.9 bar |
| Rozměry balení | 113.0 x 14.0 x 24.0 cm |