Doprava Jarabák

Doprava Jarabák

Kvalitní péči chceme věnovat Vám i Vaším objednávkám. Nově máme vlastní dopravu. Bezpečnou, s osobním přístupem a s mnoha výhodami k tomu.

Nulové riziko poškození zásilkyU nás naložíme, u Vás vyložíme

Osobní přístupNejste pro nás jen další bod vykládky

Věnujeme se VámMáme čas s Vámi zkontrolovat klidně celý nákup

PomáhámePomáháme pohybově hendikepovaným osobám

Platba kartouPlatba kartou u všech řidičů

 

 

U nás naložíme, u Vás vyložíme

Každý krok našeho doručovacího procesu provádíme s ohledem na bezpečnost zboží. Zboží nestřídá žádná přepravní depa, necestuje po pásech, nedochází k dalším překládkám. Ve skladu si zboží sami naložíme a vezeme ho rovnou k Vám. Minimalizujeme tak riziko poškození nebo ztráty. Vaše zboží je s námi v dobrých rukou.

Nejste pro nás jen další bod vykládky

Vy, Vaše přání a potřeby jsou pro nás důležité. Nejste pro nás jen anonymním ptáčkem v naší evidenci zákazníků. Svými objednávkami nám svěřujete důvěru. To je něco, čeho si velmi vážíme a nebereme to na lehkou váhu. Naši řidiči Vás nevnímají jako další zastávku na trase, uplatňují individuální přístup a chtějí udělat vše pro to, abyste byli maximálně spokojení.

Máme čas s Vámi zkontrolovat klidně celý nákup

Pokud si přejete zkontrolovat zboží, máme pro tyto chvíle schovaný čas. Věříme, že díky neuspěchané a pozorné kontrole si můžete být jisti, že jste obdrželi vše, co jste si objednali a že je vše v pořádku. Je pro nás důležité, abyste byli maximálně spokojeni s kvalitou a stavem Vašeho zboží.

Pomáháme pohybově hendikepovaným osobám

U Jarabáka se snažíme každým krokem o to být co nejvíce přístupní. V případě, že objednáváte pro pohybově hendikepovanou osobu nebo máte zrovna nějaké dočasné pohybové omezení, nebojte se napsat si k objednávce o pomoc se zbožím. V případě, že nám dáte vědět předem, rádi Vám vyneseme zboží do patra nebo třeba do kůlny. Standardně doručujeme zboží k Vaším prvním dveřím.

Platba kartou u všech řidičů

Všichni naši řidiči jsou vybaveni přenosným platebním terminálem. Pokud jste se rozhodli pro platbu na dobírku a nemáte k dispozici hotovost, s placením kartou si nedělejte starosti. I na cestách přijímáme všechny běžné platební karty.


Jak si objednat Jarabáckou dopravu?

Naši Jarabáckou dopravu zajišťují školení řidiči s nákladními vozy. Poskytujeme ji primárně pro nadrozměrnou a paletovou přepravu. Pokud si přejete naší dopravu využít, neváhejte nám dát vědět.

Dopravu Jarabák si s námi můžete domluvit ještě před vytvořením Vaší objednávky. Pokud si ji však budete přát využít u již odeslané objednávky, stačí nám dát co nejdříve vědět a způsob dopravy Vám změníme.

Infolinka
313 037 477
E-mail
info@jarabak.cz
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání