O nás

Kdo je Jarabák?

Již 10 let jsme specialisty na poli zahradní a dílenské techniky. Jsme síť kamenných prodejen s vlastním servisním zázemím, které podporujeme kvalitním on-line prodejem.

Naše firma v číslech


Proč nakupovat u nás


Jarabák ví co a jak

Zakládáme si na tom, že skutečně rozumíme tomu, co děláme. To je možné díky profesionálům na každé pozici v naší firmě. Ať už zákazník osloví prodejce na pobočce, asistenta na zákaznické lince nebo pracovníka servisu, vždy mluví s expertem z oboru.

Tým Jarabáka
Tým Jarabáka

Profesionální servis

Disponujeme vlastním servisním zázemím a poskytujeme záruční i pozáruční opravy většiny výrobků. Z našich rukou odchází vždy 100% funkční stroj a celou dobu je se zákazníkem vše pečlivě komunikováno. U nás péče o zákazníka prodejem zboží nekončí. Díky tomu se k nám pravidelně vrací.

Přenášíme zážitek z prodejny do on-line prostředí

Budujeme tu největší prodejnu, která může být v jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi – vlastní e-shop. Naše produktové oddělení se stará o to, aby byl sortiment plný kvalitních produktů a představoval pro zákazníka nabídku, ve které najde vše, co potřebuje. K dispozici je také odborná zákaznická podpora, na kterou se může kdykoliv obrátit. Chceme docílit toho, aby měl zákazník při návštěvě e-shopu pocit, že je v plnohodnotné prodejně. S veškerým zbožím a profesionálem, který mu vždy poradí. Prezentaci produktů obohacujeme o vlastní fotky a popisky, abychom zákazníkovi předali co nejvíce informací. Díky tomu se může o nákupu rozhodnout i z pohodlí domova.

Prodejna

Nejsme jen internetový obchod

Kromě moderního e-shopu máme síť kamenných prodejen s vlastním servisním zázemím a skladovacími prostory. Každá prodejna je zároveň výdejním a kontaktním místem. I přes velkou část digitalizace jsou to stále lidé, kteří stojí za Jarabákem. Zastavte se za námi na jedné z našich prodejen a poznejte nás osobně. Těšíme se na Vás!

Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání