Proč nakupovat u nás

Úvodní obrázek: Proč nakupovat u nás

Stabilní společnost (ikona)

Stabilní a spolehlivá společnost

Na českém trhu působíme od roku 2013. Za 10 let se nám povedlo vybudovat spolehlivý internetový obchod, ke kterému provozujeme 3 kamenné pobočky.
U nás můžete nakupovat s klidem a důvěrou.

 

Široký sortiment (ikona)

Široký sortiment

Nabízíme široký sortiment zboží a neustále pracujeme na jeho rozšiřování ke spokojenosti zákazníků. V naší bohaté nabídce si vyberou nároční zahradníci, ale i ti, kteří si přeji ušetřit.

 

Rychlé doručení (ikona)

Rychlé doručení

Garantujeme rychlé doručení. Zboží, které je skladem expedujeme nejpozději do 2. pracovního dne od objednání. Nabízíme také širokou nabídku přepravních společností od kurýrního doručení až po výdejní místa, či osobní vyzvednutí na prodejně.

 

Nákup bez rizik (ikona)

Nákup bez rizik

Pokud s naším zbožím nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit a my vám vrátíme peníze.
V případě jakýkoliv potíží a dotazů jsou vám navíc k dispozici naše operátorky ze zákaznického centra.

 

Vlastní servisní zázemí (ikona)

Vlastní servisní zázemí

Disponujeme vlastním servisním zázemím a poskytujeme záruční i pozáruční opravy většiny výrobků. Z našich rukou odchází vždy 100% funkční stroj a celou dobu je se zákazníkem vše pečlivě komunikováno.

 

Lepší cena po registraci (ikona)

Lepší cena po registraci

Členům věrnostního programu nabízíme zboží za výhodnější ceny. Stačí se registrovat na našich stránkách a lepší ceny jsou vaše.

 

Kvalitní zákaznický servis (ikona)

Kvalitní zákaznický servis

Zakládáme si na tom, že skutečně rozumíme tomu, co děláme. To je možné díky profesionálům na každé pozici v naší firmě. Ať už zákazník osloví prodejce na pobočce, asistenta na zákaznické lince nebo pracovníka servisu, vždy mluví s expertem z oboru.

 

Přenášíme zážitek (ikona)

Přenášíme zážitek z prodejny do online prostředí

Budujeme tu největší prodejnu, která může být v jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi – vlastní e-shop. Naše produktové oddělení se stará o to, aby byl sortiment plný kvalitních produktů a představoval pro zákazníka nabídku, ve které najde vše, co potřebuje. K dispozici je také odborná zákaznická podpora, na kterou se může kdykoliv obrátit. Chceme docílit toho, aby měl zákazník při návštěvě e-shopu pocit, že je v plnohodnotné prodejně. S veškerým zbožím a profesionálem, který mu vždy poradí. Prezentaci produktů obohacujeme o vlastní fotky a popisky, abychom zákazníkovi předali co nejvíce informací. Díky tomu se může o nákupu rozhodnout i z pohodlí domova.

 

Baví nás to (ikona)

Baví nás to

A to je ten nejhlavnější argument.
Neustále se snažíme naše služby zlepšovat, vyžíváme se v plánování toho, co bychom dalšího mohli zákazníkům přinést a jak jim zaručit spokojenost.
Všichni v Jarabákovi pečují o každou objednávku tak, jako by byla jejich vlastní a měla dorazit k jejich dveřím.

 

Objednejte si u nás a přesvědčte se sami.

Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání