Aku čistící kartáč Bosch UniversalBrush SET 06033E0002
Aku čistící kartáč Bosch UniversalBrush je praktický pomocník pro snadné odstranění různě odolných nečistot v domácnosti. Díky výkonnému motoru nabízí vysokou účinnost čištění i při práci pod tlakem a lze jej využít na řadu různých povrchů, například na obklady v koupelně, kuchyňské plotny, hrnce nebo pánve.
Velkou výhodou je široká škála dostupného příslušenství, která rozšiřuje možnosti použití při různých čisticích pracích. Kartáč má voděodolnou konstrukci s krytím IPX5, takže odolá stříkající vodě. Praktický je také akumulátorový provoz s lithium-iontovým akumulátorem, který se dobíjí pomocí mikro USB kabelu.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Zahrada |
| Výrobce | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.33 kg |
| Napětí | 3.6 V |
| Kapacita akumulátoru | 1.5 Ah |
| Rozměry balení | 19.0 x 6.0 x 19.0 cm |