Aku fukar na listí Ryobi RY18BLA-140
Aku fukar na listí Ryobi RY18BLA-140 ze systému ONE+ 18 V je lehký a výkonný pomocník pro rychlý venkovní úklid. Díky vysoce účinné konstrukci poskytuje maximální výkon a usnadňuje odstraňování listí i běžných nečistot kolem domu a zahrady.
Praktickou součástí je vestavěná škrabka, která pomáhá uvolnit odolné nečistoty a zaschlé listí. Odnímatelná trubice fukaru navíc usnadňuje kompaktní uskladnění a zvyšuje pohodlí při manipulaci i skladování.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku vysavače a fukary na listí |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 86.8 dB |
| Napětí | 18 V |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Rychlost vzduchu | 145 km/h |
| Průtok vzduchu | 7,1 m³/min |
| Foukání | ano |
| Vysávání | ne |
| Rozměry balení | 19.0 x 33.0 x 53.0 cm |