Aku nůžky na trávu a keře Ryobi RY18GSA-0
Aku nůžky na trávu a keře Ryobi RY18GSA-0 jsou praktické nářadí 2 v 1 pro údržbu zahrady. Díky dvěma výměnným nástavcům je lze využít jako nůžky na keře i pro úpravu těžko přístupných okrajů trávníku, takže snadno zvládnou péči o malé keře, živé ploty i detailní začištění.
Výhodou je rychlá výměna nástavců bez námahy díky jednoduchému mechanismu pro snadné zacvaknutí a vyjmutí. Nože z oceli SK5 zůstávají déle ostré a poskytují spolehlivý výkon při střihu větví až do průměru 8 mm.
Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nůžky napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku nůžky na trávu a keře |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 12 cm |
| Hmotnost | 1.01 kg |
| Hladina akustického výkonu | 84 dB |
| Délka lišty | 20 cm |
| Napětí | 18 V |
| Rozměry balení | 38.0 x 10.0 x 18.0 cm |