Aku postřikovač Ryobi 3,5l OWS1880
Aku postřikovač Ryobi OWS1880 je praktický pomocník pro snadnou péči o zahradu a aplikaci postřiku na plevel. Díky tlakovému postřikování pouhým stisknutím tlačítka eliminuje únavu spojenou s manuálním pumpováním a zajišťuje pohodlnější práci.
Postřikovač je vybaven nádobou o objemu 3,5 l s integrovanou odměrkou, která usnadňuje přípravu směsi. Integrovaná konstrukce trysky navíc umožňuje jednoruční ovládání, což zvyšuje komfort při používání a usnadňuje manipulaci při práci na zahradě.
Aku postřikovač Ryobi 3,5l OWS1880 je součástí aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku postřikovače |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 83 dB |
| Napětí | 18 V |
| Maximální průtok | 30 l/h |
| Objem | 3.5 l |
| Rozměry balení | 19.0 x 46.0 x 32.0 cm |