Aku prořezávací pila Bosch UniversalChainPole 18 SET 06008B3100
Aku prořezávací pila Bosch UniversalChainPole umožňuje efektivní prořezávání a odvětvování i ve výškách, aniž by bylo potřeba použít žebřík. Díky nastavitelné teleskopické tyči můžete snadno nastavit potřebnou výšku pro přesné stříhání. Navíc je vybavena nastavitelnou hlavou, která usnadňuje dostupnost i těch nejtěžší přístupných míst.
Výkonný motor usnadňuje řezání i silnějších větví až do průměru 14,5 cm. Ergonomický design, vyvážení a lehkost nástroje minimalizují namáhání paží a ramen, což umožňuje dlouhodobější práci bez únavy. Součástí nářadí je také Syneon Chip, který poskytuje inteligentní kontrolu energie pro optimální výkon při každém projektu.
Aku prořezávací pila Bosch UniversalChainPole patří do řady výrobků Bosch se systémem POWER FOR ALL ALLIANCE 18 V. Můžete tak jeden akumulátor použít na všechna zařízení Bosch 18 V Power For All a na zařízení ostatních značek v této alianci.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku prořezávací pily s baterií a nabíječkou |
| Výrobce | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 3.3 kg |
| Funkce | Rychlonapínání řetězu , Automatické mazání lišty a řetězu |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napětí | 18 V |
| Automatické mazání lišty a řetězu | ano |
| Rychlost řetězu | 4 m/s |
| Kapacita akumulátoru | 2.5 Ah |
| Objem olejové nádrže | 0.060 l |
| Maximální průměr dřeva | 14.5 cm |
| Počet článků | 33 |
| Rozteč řetězu | 3/8" |
| Šířka drážky | 1.1 mm |
| Délka vodící lišty | 20 cm |
| Rozměry balení | 19.0 x 16.0 x 117.0 cm |