Aku prořezávací pila Ryobi RY18PP20A-0
Aku prořezávací pila Ryobi RY18PP20A-0je praktická pro prořezávání těžko dostupných větví bez použití žebříku. Díky systému EZ REACH™ a teleskopickému držáku s dosahem až 2,9 m umožňuje bezpečněji pracovat i ve vyšších partiích stromů. Je vhodná pro větve o tloušťce až 16 cm.
Model je vybaven 20cm lištou a řetězem, takže si poradí s malými až středně velkými větvemi, které jsou nemocné, suché, převislé nebo vyžadují pravidelné prořezání. Hliníková tyč zajišťuje vyšší pevnost, stabilitu a lepší vyvážení při práci a komfort při používání podporuje také ramenní popruh. Výhodou je i kompatibilita se systémem EZ REACH™, takže lze snadno střídat více zahradních nástrojů této řady.
Aku prořezávací pila Ryobi RY18PP20A-0 je součástí aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku prořezávací a vyvětvovací pily |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 3.9 kg |
| Funkce | Nastavení výšky rukojeti |
| Hladina akustického výkonu | 90.4 dB |
| Napětí | 18 V |
| Rychlost řetězu | 4.5 m/s |
| Počet článků | 33 |
| Šířka drážky | 1.1 mm |
| Délka vodící lišty | 20 cm |
| Rozměry balení | 18.0 x 17.0 x 105.0 cm |