Aku sekačka Ryobi RY18LM37A-140
Aku sekačka Ryobi RY18LM37A-140 je navržena pro pohodlnou údržbu zahrady díky šířce záběru 37 cm, která zajišťuje snadnou ovladatelnost i kolem záhonů a překážek. Praktické centrální nastavení výšky sečení v 6 polohách od 25 do 75 mm umožňuje rychlé přizpůsobení různým podmínkám trávníku.
Přesné sekání až k okraji zahrady usnadňuje hřeben na trávu EasyEdge™. Komfort při používání zvyšují také teleskopické ergonomické rukojeti a odnímatelný koš na trávu, které přispívají ke snadnějšímu ovládání i kompaktnímu skladování. Součástí výbavy je 45litrový koš na trávu pro pohodlný sběr posečeného porostu.
Díky 18V akumulátorovému provozu ze systému Ryobi ONE+ nabízí pohodlnou práci bez kabelu a snadnější pohyb po zahradě.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku sekačky bez pojezdu |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Ne |
| Akumulátor - napětí (V) | 18 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záběr | 37 cm |
| Hmotnost | 16.6 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Edge cutting , Nastavení výšky rukojeti |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Hladina akustického výkonu | 78.5 dB |
| Napětí | 18 V |
| Velikost zahrady až | 225 m² |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Velikost zadních kol | 18 cm |
| Velikost předních kol | 14 cm |
| Objem koše | 45 l |
| Rozměry balení | 45.0 x 40.0 x 75.0 cm |