Aku strunová sekačka Ryobi RLT183220S
Aku strunová sekačka Ryobi RLT183220S je lehký a kompaktní pomocník pro údržbu jemného trávníku a precizní zarovnávání okrajů. Díky 18V Ryobi ONE+ akumulátorovému provozu a nastavitelné šířce záběru 25 nebo 30 cm umožňuje zvolit ideální poměr mezi rychlostí sečení a výdrží baterie.
Technologie EasyEdge™ umožňuje velmi rychlé přepnutí z režimu sekačky do režimu vyžínače. Praktická je také otočná strunová hlava se třemi polohami, díky které se snadno dostanete i do hůře přístupných míst, například pod lavičky nebo do rohů zahrady. Komfort při práci zvyšuje teleskopická násada a nastavitelná přední rukojeť, které umožňují pohodlné používání pro uživatele různých výšek a zároveň usnadňují skladování.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku strunové sekačky |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 25 cm |
| Hmotnost | 2.7 kg |
| Funkce | Nastavení výšky rukojeti |
| Pracovní nástroj | struna |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napětí | 18 V |
| Odvíjení struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Pracovní záběr strunové hlavy | 25 / 30 cm |
| Rozměry balení | 12.0 x 25.0 x 104.0 cm |