Aku strunová sekačka Ryobi RY18LT23A-120
Aku strunová sekačka Ryobi RY18LT23A-120 je lehký a kompaktní pomocník pro údržbu jemného trávníku a precizní zarovnávání okrajů. Díky 18V akumulátorovému programu Ryobi ONE+ a pracovnímu záběru 23 cm nabízí pohodlnou manipulaci a snadné použití při pravidelné péči o zahradu.
Výhodou je technologie EasyEdge™, která umožňuje snadné přepínání mezi režimem sečení a zarovnávání. Celokovová hřídel zajišťuje dlouhou životnost při zachování nízké hmotnosti a dvourukojeťové provedení přispívá k lepší ergonomii a pohodlnějšímu ovládání. Součástí je automatická strunová hlava a struna o průměru 1,6 mm.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku strunové sekačky |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 23 cm |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Pracovní nástroj | struna |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napětí | 18 V |
| Odvíjení struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Rozměry balení | 18.0 x 23.0 x 68.0 cm |