Aku vakuová přísavka WESTBERG 200 mm CE 36330
Aku vakuová přísavka WESTBERG CE 36330 s průměrem 200 mm je praktický pomocník pro manipulaci s hladkými a neporézními materiály. Podtlakový výkon umožňuje bezpečný úchop při přenášení a přesném usazování, přičemž nosnost dosahuje až 150 kg v horizontálním zatížení a 100 kg ve vertikálním zatížení.
Ovládání je řešeno dvojím stisknutím tlačítka, které omezuje riziko nechtěného spuštění nebo uvolnění během práce. Přísavka navíc automaticky spouští vakuování při poklesu podtlaku pod hodnotu 130, takže drží stabilně i při delší manipulaci. Napájení zajišťuje Li ion akumulátor 3,7 V 2400 mAh s výdrží až 800 cyklů a pro pohodlné uložení je přísavka dodávána v plastovém kufru.
Výhody:
Obsah balení:
| Kategorie | Ruční nářadí a příslušenství |
| Výrobce | WESTBERG |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.94 kg |
| Napětí | 3.7 V |
| Nosnost | 150 kg |
| Kapacita akumulátoru | 2.4 Ah |
| Rozměry balení | 25.0 x 10.0 x 25.0 cm |