Aku vrtací šroubovák Ryobi R18DD3-120S
Aku vrtací šroubovák Ryobi R18DD3-120S je praktický pomocník pro běžné vrtání i šroubování v domácnosti, dílně i na zahradě. Je vybaven celokovovým 13mm ráčnovým sklíčidlem, které zajišťuje pevnější uchopení nástroje a vyšší odolnost při práci.
Pro lepší přizpůsobení různým materiálům a úkolům nabízí 2 rychlostní stupně, které umožňují řídit maximální rychlost podle potřeby. 24stupňové nastavení točivého momentu usnadňuje přesné šroubování vrutů tak, aby byly v jedné rovině s materiálem.
Komfort při práci zvyšuje také LED osvětlení pracovní oblasti, které zajišťuje lepší viditelnost. Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nářadí napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku šroubováky |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Napětí | 18 V |
| Rozsah upínání sklíčidla | 13 mm |
| Utahovací moment | 50 Nm |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Maximální otáčky | 1800 ot/min. |
| Maximální průměr vrtání | 38 mm |
| Rozměry balení | 20.0 x 26.0 x 29.0 cm |