Aku zádový postřikovač Ryobi RY18BPSB-0
Aku zádový postřikovač Ryobi RY18BPSB-0 usnadňuje aplikaci postřiku díky proměnné rychlosti, která eliminuje námahu spojenou s ručním vytvářením tlaku a zároveň pomáhá zkrátit čas potřebný k dokončení práce. Je vhodný pro pohodlnou péči i o větší zahrady.
Komfort při delším používání zajišťují polstrované a nastavitelné zádové popruhy. Postřikovač je vybaven nádrží o objemu 15 l, která poskytuje dostatečnou kapacitu i pro rozsáhlejší plochy.
Praktická je také funkce zámku spínače pro nepřetržité stříkání, takže není nutné neustále držet spoušť. Součástí balení je plochá vějířová tryska a nastavitelná rozprašovací tryska.
Aku postřikovač Ryobi RY18BPSB-0 je součástí aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku postřikovače |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 4.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 71.7 dB |
| Napětí | 18 V |
| Maximální průtok | 108 l/h |
| Objem | 15 l |
| Rozměry balení | 24.0 x 40.0 x 59.0 cm |