Aku zahradní nůžky Ryobi RY18SCA-0
Aku zahradní nůžky Ryobi RY18SCA-0 jsou ideální pro rychlé prořezávací práce na zahradě. Umožňují čistý a přesný střih bez námahy a snadno si poradí s větvemi až do průměru 25 mm u měkkého dřeva nebo 20 mm u tvrdého dřeva. Díky tomu jsou vhodné pro pohodlnou a efektivní údržbu keřů, stromků i dalších rostlin.
Velkou výhodou jsou bypassové čepele z tvrzené oceli SK5 s chromovaným povrchem, které zajišťují přesné řezy podporující zdravý růst rostlin. Praktická je také doba cyklu 2,5 sekundy, která umožňuje rychlé a plynulé stříhání. Komfort při práci zvyšuje snadné ovládání spouště, které pomáhá snižovat namáhání svalů při delším používání.
Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nůžky napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku nůžky |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.74 kg |
| Napětí | 18 V |
| Průměr střihu | 25 mm |
| Rozměry balení | 34.0 x 9.0 x 14.0 cm |