Benzínová sekačka STIHL RM 2 RT
Benzínová sekačka STIHL RM 2 RT je mulčovací model se záběrem 46 cm, který je vhodný pro středně velké trávníky až do 1 500 m². Díky 1rychlostnímu pojezdu kol usnadňuje sečení bez nutnosti velké námahy a dobře se hodí i na nerovný terén nebo svahy. Komfort při práci podporuje také ergonomická super-soft rukojeť, která zajišťuje pohodlný úchop.
O spolehlivý provoz se stará výkonný motor OHV, který poskytuje stabilní výkon pro efektivní mulčování. Jemně posekaná tráva je rovnoměrně rozprostřena zpět do trávníku, kde slouží jako přírodní hnojivo bohaté na živiny. Praktické je i snadné startování, které zjednodušuje uvedení sekačky do provozu, a také hladce se odvalující kola, která přispívají k lepší manipulaci.
Nastavení sekačky je jednoduché díky 4stupňovému nastavení výšky sečení po osách v rozsahu 28 až 85 mm. Pro snadnější přepravu nebo skladování lze sekačku rychle připravit sklopením rukojeti pomocí rychloupínací svorky Quick-Fix.
Výhody:
Odborné poradenství a servis:
| Kategorie | Benzínové sekačky s pojezdem |
| Výrobce | STIHL / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Ano |
| Záběr | 46 cm |
| Hmotnost | 25.8 kg |
| Funkce | Mulčování , Manuální start |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Výkon | 2100 W |
| Objem motoru | 139 cm3 |
| Start | Ruční |
| Velikost zahrady až | 1500 m² |
| Maximální výška zdvihu | 85 mm |
| Minimální výška zdvihu | 25 mm |
| Velikost zadních kol | 20 cm |
| Velikost předních kol | 20 cm |
| Maximální rychlost | 3.5 km/h |
| Maximální otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozměry balení | 50.0 x 48.0 x 91.0 cm |