Benzínový rider Riwall PRO RMR 61 CRD
Benzínový rider Riwall PRO RMR 61 CRD je kompaktní a obratný pomocník pro pohodlnou údržbu menších až středně velkých pozemků do cca 3 000 m². Díky promyšlené konstrukci, bohaté výbavě a vysokému komfortu obsluhy výrazně šetří čas i fyzickou námahu oproti klasické sekačce. Je ideální volbou pro sekání členitějších ploch kolem stromů, keřů, záhonů i chodníků.
O spolehlivý výkon se stará čtyřtaktní motor RATO o objemu 224 cm³ s maximálním výkonem 4,5 kW / 6,1 HP při 3 600 ot./min. Motor vyniká nízkou spotřebou paliva a dlouhou životností. Praktickým řešením je duální systém startování, kdy je k dispozici elektrostart i možnost nouzového startu pomocí startovací šňůry. Přenos výkonu zajišťuje automatická převodovka CVT, která umožňuje plynulou regulaci rychlosti pomocí pedálu.
Rider je vybaven ocelovým žacím ústrojím se záběrem 61 cm a nabízí funkci 3 v 1 – sběr do koše, boční výhoz nebo použití mulčovací záslepky. Posekaná tráva se shromažďuje do sběrného koše o objemu 150 l. Výšku sečení lze centrálně nastavit v 8 polohách od 30 do 75 mm. Nechybí ani možnost sečení při couvání a plovoucí žací ústrojí, které kopíruje nerovnosti terénu a pomáhá chránit trávník.
Robustní konstrukce je tvořena ocelovým rámem a roboticky svařovaným žacím ústrojím, které je opatřeno práškovým lakováním pro vyšší odolnost proti korozi. Praktickým prvkem je hladký řemen žacího ústrojí, který při nárazu nože na pevnou překážku umožní proklouznutí a snižuje riziko poškození.
Komfort jízdy podporují také kola o rozměru 10" vpředu a 13" vzadu, odpružené a podélně nastavitelné sedadlo, malý poloměr otáčení 41 cm a integrovaná tryska pro připojení zahradní hadice pro snadné čištění. Navzdory své výbavě si rider zachovává kompaktní rozměry, díky nimž projede i úzkými zahradními vrátky a snadno se vejde do menších přístřešků nebo zahradních domků.
Výhody:
Poznámka: Ridery nejsou dodávány kompletně sestavené. Pokud si nejste jistí montáží, doporučujeme využít naši službu odborného sestavení a zprovoznění. Budete tak mít jistotu, že vše bude fungovat, jak má.
| Kategorie | Zahradní ridery |
| Výrobce | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Ocel |
| Záběr | 61 cm |
| Hmotnost | 127 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Boční výhoz , Elektrický start , Manuální start , Zpětný chod |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Objem palivové nádrže | 4 l |
| Výkon | 4500 W |
| Objem motoru | 224 cm3 |
| Počet nožů | 1 |
| Start | Ruční i elektrický |
| Velikost zahrady až | 3000 m² |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejové nádrže | 0.6 l |
| Objem koše | 150 l |
| Maximální otáčky | 3600 ot/min. |
| Počet válců | 1 |
| Rozměry balení | 64.0 x 77.0 x 130.0 cm |