Sada aku sekačka + strunová sekačka Ryobi OLM1833LT23A-140
Aku sekačka Ryobi se záběrem 33 cm je navržena pro snadnou manévrovatelnost po zahradě a pohodlnou údržbu menších až středně velkých ploch. Praktické jednobodové nastavení výšky sečení v 5 polohách od 25 do 65 mm umožňuje rychle přizpůsobit střih aktuálním podmínkám trávníku.
Komfort při práci zajišťuje ergonomická rukojeť se 3 výškovými polohami, takže si ji mohou snadno nastavit různí uživatelé. Velkou výhodou je také funkce hřebenu na trávu EasyEdge™, která umožňuje sekání až po obvod zahrady. Praktická je i skládací a odnímatelná rukojeť spolu se skládacím sběrným košem, což usnadňuje kompaktní skladování. Součástí výbavy je mulčovací přípojka a 35l koš na trávu.
Aku strunová sekačka Ryobi s pracovním záběrem 23 cm je ideální pro údržbu jemného trávníku a precizní zarovnávání okrajů. Díky 18V akumulátorovému provozu ze systému Ryobi ONE+ nabízí pohodlnou práci bez kabelu a snadnější pohyb po zahradě.
Výhodou je technologie EasyEdge™, která umožňuje snadné přepínání mezi režimem sečení a zarovnávání okrajů. Celokovová hřídel zajišťuje dlouhou životnost při zachování nízké hmotnosti a dvourukojeťové provedení přispívá k lepší ergonomii a pohodlnějšímu ovládání. Součástí je automatická strunová hlava a struna o průměru 1,6 mm.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku sekačky |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Ne |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 33 cm |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Edge cutting , Nastavení výšky rukojeti , Ukazatel plnosti koše |
| Pracovní nástroj | struna , nůž |
| Napětí | 18 V |
| Průměr struny | 1,6 mm |
| Odvíjení struny | Poloautomatické |
| Velikost zahrady až | 180 m² |
| Maximální výška zdvihu | 65 mm |
| Minimální výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Velikost zadních kol | 18 cm |
| Velikost předních kol | 14 cm |
| Pracovní záběr strunové hlavy | 23 cm |
| Objem koše | 35 l |
| Rozměry balení | 39.0 x 51.0 x 72.0 cm |