Startovací sada Ryobi 18V/2x4,0Ah RC18120A-240X
Startovací sada Ryobi se dvěma akumulátory 4,0 Ah a nabíječkou 2,0 A je praktickým základem pro vstup do systému Ryobi ONE+. Je kompatibilní se všemi nástroji RYOBI 18V ONE+™, což umožňuje využívat jeden akumulátor napříč širokou řadou zařízení.
Součástí sady je kompaktní rychlá nabíječka, která nabíjí proudem 2,0 A. U akumulátoru s kapacitou 2,0 Ah dosáhne 80 % nabití za 1 hodinu. Praktické indikační kontrolky zobrazují stav nabíjení i udržování akumulátoru a indikátor "připraven k použití" signalizuje dosažení 80 % kapacity. O dlouhou životnost se stará inteligentní sledování stavu, které během nabíjení vyhodnocuje napětí a teplotu akumulátoru.
Obsah balení:
| Kategorie | Akumulátory a nabíječky |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.2 kg |
| Napětí | 18 V |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Rozměry balení | 25.0 x 11.0 x 21.0 cm |