Aku multifunkční oscilační bruska Ryobi R18MT-0
Aku multifunkční bruska Ryobi R18MT-0 je všestranné nářadí, které umožňuje řezání, broušení i škrábání široké škály materiálů. Díky nízkým vibracím a ergonomickému provedení se hodí i pro práci ve stísněných prostorech, kde je potřeba přesné a pohodlné ovládání.
Praktickou výbavou je integrované LED osvětlení, které zlepšuje přehled o práci, a také pětipolohová otočná hlava, která usnadňuje řezání a broušení v těžko přístupných místech. Regulace otáček a šestipolohové ovládací kolečko umožňují přesné nastavení výkonu podle konkrétní aplikace.
Komfort a bezpečnost při používání podporuje i tlačítko pro uzamčení spínače. Díky univerzálnímu adaptéru na příslušenství, který je součástí balení, je nářadí kompatibilní s příslušenstvím všech značek. Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nářadí napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku oscilační brusky |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 95.5 dB |
| Napětí | 18 V |
| Rozměry balení | 10.0 x 15.0 x 35.0 cm |