Aku plotostřih Ryobi RY18HT40B-0
Aku plotostřih Ryobi RY18HT40B-0 je lehký a skvěle ovladatelný pomocník pro běžnou údržbu živých plotů a keřů. Díky promyšlené ergonomické rukojeti nabízí pohodlné držení, kompaktní provedení a snadné ovládání v dobře vyváženém nástroji. Nízká hmotnost pouhých 1,4 kg zajišťuje komfort i při delší práci.
Plotostřih je vybaven 40cm čepelemi s diamantovým broušením, které zajišťují čistý a přesný střih. Kapacita řezu 18 mm umožňuje snadno prostřihnout i silnější větve a praktické příslušenství HedgeSweep™ usnadňuje odstraňování odstřižených větví přímo při práci.
Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nářadí napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku nůžky na živý plot a plotostřihy |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 89.8 dB |
| Délka lišty | 60 cm |
| Napětí | 18 V |
| Průměr střihu | 18 mm |
| Maximální otáčky | 1300 ot/min. |
| Rozměry balení | 18.0 x 13.0 x 84.0 cm |