Aku plotostřih Ryobi RY18HT55A-120
Aku plotostřih Ryobi RY18HT55A-120 nabízí pohodlnou práci díky ergonomické rukojeti LINEA, která zajišťuje jistý a komfortní úchop při stříhání. Je vhodný pro údržbu živých plotů i větších ploch, kde oceníte dobré ovládání a přesný střih.
Plotostřih je vybaven 55cm lištou s rozestupem nožů 24 mm, což umožňuje efektivní stříhání i silnějších větví. Diamantem broušené nože zajišťují čisté a přesné řezy a praktický nástavec HedgeSweep™ usnadňuje odstraňování odřezků přímo během práce. Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nářadí napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku nůžky na živý plot a plotostřihy |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 93.7 dB |
| Délka lišty | 55 cm |
| Napětí | 18 V |
| Průměr střihu | 24 mm |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Maximální otáčky | 1350 ot/min. |
| Rozměry balení | 19.0 x 23.0 x 104.0 cm |