Aku příklepová vrtačka Ryobi RPD18BL1-2C42S
Aku příklepová vrtačka Ryobi RPD18BL1-2C42S je výkonný pomocník pro vrtání do dřeva, kovu, šroubování i vrtání do zdiva díky příklepové funkci. O spolehlivý výkon se stará optimalizovaný bezuhlíkový motor, který se otáčí rychleji, poskytuje větší výkon a spolu s pokročilou elektronikou pomáhá maximalizovat dobu chodu.
Vrtačka je vybavena celokovovým 13mm ráčnovým sklíčidlem pro pevnější uchopení a vyšší odolnost. Praktické 24stupňové nastavení točivého momentu pomáhá přizpůsobit výkon různým úkolům a 2 rychlostní stupně umožňují lépe řídit maximální rychlost podle materiálu a typu práce.
Komfort při používání zvyšuje také LED osvětlení pracovní oblasti pro lepší viditelnost. Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nástroj napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátory a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku vrtačky s příklepem |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Napětí | 18 V |
| Rozsah upínání sklíčidla | 13 mm |
| Utahovací moment | 54 Nm |
| Kapacita akumulátoru | 2 a 4 Ah |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Maximální otáčky | 1700 ot/min. |
| Maximální průměr vrtání | 38 mm |
| Rozměry balení | 26.0 x 18.0 x 21.0 cm |