Aku prořezávací pila Ryobi RY18PSX10A-120
Aku prořezávací pila Ryobi RY18PSX10A-120 je univerzální a mimořádně lehký nástroj s hmotností pouhých 1,13 kg, který je ideální pro prořezávání, odvětvování a řezání zahradního odpadu.
Díky 10cm liště a řetězu a bezuhlíkovému motoru s rychlostí řetězu 6 m/s si snadno poradí s větvemi až do průměru 8 cm. Lehká a kompaktní konstrukce usnadňuje přesné řezání i v různých výškách.
Praktické používání podporuje napínání řetězu bez použití nářadí, které umožňuje rychlé seřízení, a také ruční mazací systém, kdy stačí aplikovat olej přímo na lištu a řetěz. Komfort i bezpečnost zvyšuje obouruční spoušť a dvoustupňová spoušť, která brání náhodnému zapnutí.
Aku prořezávací pila Ryobi RY18PSX10A-120 je součástí aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Mini pily |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.43 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napětí | 18 V |
| Rychlost řetězu | 6 m/s |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Maximální průměr dřeva | 8 cm |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Délka vodící lišty | 10 cm |
| Rozměry balení | 10.0 x 21.0 x 41.0 cm |