Aku ruční vysavač Ryobi RHV18-0
Aku ruční vysavač Ryobi RHV18-0 je praktický pomocník pro rychlý úklid domu, auta i dílny. Díky průtoku vzduchu až 1100 l/min nabízí výkonné sání, které si poradí s běžnými nečistotami a usnadní každodenní údržbu různých prostor.
Nádobu na prach o objemu 600 ml lze snadno vyprázdnit pro rychlou a čistou likvidaci odpadu. Součástí je také filtr HEPA 11, který podporuje účinnější zachycení nečistot. Pro úklid hůře dostupných míst je vysavač vybaven prodlouženou hubicí a komfort při práci zvyšuje aretační spínač, který usnadňuje vysávání bez zbytečné únavy a přispívá k lepší manévrovatelnosti.
Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nářadí napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku průmyslové vysavače |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.95 kg |
| Napětí | 18 V |
| Objem | 0.6 l |
| Sací výkon | 6.5 kPa |
| Možnost vysávání | Suché |
| Rozměry balení | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |