Aku sekačka Makita XGT LM004GZ
Aku sekačka Makita XGT 40V LM004GZ je silný a odolný model se záběrem 430 mm, určený pro akumulátory Li-Ion XGT 40V. Technologie XGT 40V umožňuje extrémní zatížení stroje a zároveň nabízí dlouhou výdrž na jedno nabití. Díky technologii XPT je sekačka vhodná i pro použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí.
Sekačka umožňuje sekání, sběr i mulčování a je vybavena centrálním nastavením výšky sekání v 8 polohách od 20 do 75 mm. Speciální konstrukce s náklonem nože pomáhá snižovat spotřebu energie při sekání. Praktické plastové šasi 430 mm doplňuje signalizace vybití akumulátoru, přetížení stroje i naplnění koše pro lepší přehled při práci.
Komfort při používání zvyšuje beznástrojová montáž rukojeti, nastavení výšky rukojeti ve 2 pozicích a také možnost složení sekačky do vertikální polohy pro snadnější skladování nebo transport. Bezpečnost a plynulý provoz podporuje omezení rychlosti při rozběhu a brzda doběhu nože.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku sekačky bez pojezdu |
| Výrobce | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita XGT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Ne |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 43 cm |
| Hmotnost | 18.2 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Nastavení výšky rukojeti , Ukazatel plnosti koše |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napětí | 40 V |
| Velikost zahrady až | 830 m² |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 20 mm |
| Velikost zadních kol | 16.5 cm |
| Velikost předních kol | 14 cm |
| Objem koše | 50 l |
| Maximální otáčky | 3800 ot/min. |
| Rozměry balení | 55.0 x 48.0 x 89.0 cm |