Aku úhlová bruska Ryobi RAG18BL-0
Aku úhlová bruska Ryobi RAG18BL-0 využívá ONE+™ technologii, která díky bezuhlíkovému motoru, patentované elektronice a inteligentní technologii akumulátoru zajišťuje maximální výkon. Je vhodná pro broušení i řezání a nabízí spolehlivý provoz v rámci systému Ryobi ONE+.
Pro lepší kontrolu při práci je bruska vybavena rukojetí se 3 polohami. O vyšší bezpečnost se stará elektronická ochrana proti zpětnému rázu, která nástroj vypne při detekci uvíznutí.
Komfort při používání podporuje také snadno ovladatelný páčkový spínač a nastavitelný kryt kotouče bez použití nářadí, stejně jako matice pro snadné upevnění příslušenství.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | AKU úhlové brusky |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Průměr | 125 mm |
| Hmotnost | 2.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napětí | 18 V |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Maximální otáčky | 9200 ot/min. |
| Upínání | Upínací matice M14 |
| Rozměry balení | 17.0 x 17.0 x 34.0 cm |