Aku vysokotlaká myčka Ryobi RY18PW22A-125
Aku vysokotlaká myčka Ryobi RY18PW22A-125 z aku programu Ryobi ONE+ umožňuje čištění i tam, kde není běžný přívod vody. Pomocí přiložené 6m sací hadice můžete čerpat vodu z libovolného zdroje sladké vody, například ze sudu nebo obyčejného kbelíku. Alternativně lze využít také adaptér na 2l láhev, který je kompatibilní s běžnými PET lahvemi.
Myčka je vybavena tryskou 3 v 1, která zahrnuje turbo trysku pro náročné čištění, 15° rozstřik pro běžné čištění a sprchovou funkci pro oplachování.
Díky tlaku 22 bar nabízí silný čisticí výkon a je vhodná pro čištění oken, venkovního nábytku, lodí, karavanů a dalších rekreačních vozidel. Zařízení lze navíc rozšířit o volitelné příslušenství EZClean pro ještě širší možnosti použití.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku vysokotlaké čističe |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2.46 kg |
| Funkce | Samonasávání |
| Hladina akustického výkonu | 86.5 dB |
| Napětí | 18 V |
| Maximální průtok | 182 l/h |
| Max. tlak | 24.8 bar |
| Kapacita akumulátoru | 2.5 Ah |
| Rozměry balení | 21.0 x 28.0 x 43.0 cm |