Aku vytlačovací pistole Ryobi RCG18-0
Aku vytlačovací pistole Ryobi RCG18-0 je vhodná pro aplikaci tmelů, těsnicích hmot i lepidel. Díky síle 225 kg / 2225 N si poradí i s materiály s vysokou viskozitou, takže je praktickým pomocníkem při stavebních, montážních i dokončovacích pracích.
Pistole je vybavena integrovaným vyrážečem, který pomáhá otevřít trubici nebo uvolnit ucpávky, a také mechanismem snadného uvolnění stlačením pro rychlé opětovné naplnění.
Přesnější dávkování umožňuje páka pro nastavení 6 rychlostí, která pomáhá regulovat rychlost průtoku podle potřeby. O bezpečnější používání se stará zamykací spínač pod spouští, který pomáhá předcházet náhodnému spuštění a zároveň snižuje množství odpadu.
Aku vytlačovací pistole Ryobi RCG18-0 je součástí aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku vytlačovací pistole |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.48 kg |
| Napětí | 18 V |
| Rozměry balení | 12.0 x 23.0 x 47.0 cm |