Akumulátor STIHL AP 500 S
Akumulátor STIHL AP 500 S je součástí profesionálního STIHL systému AP, díky čemuž je kompatibilní s produkty z této řady. Aktuální stav nabití máte navíc kdykoli přehledně k dispozici díky čtyřem LED indikátorům.
Ve spojení s vhodným strojem dokáže AP 500 S díky inteligentní elektronice využít funkci POWER BOOST a krátkodobě nabídnout špičkový výkon až 3,5 kW, což oceníte při práci s vyšší zátěží. Technologie Power Laminate zároveň prodlužuje životnost baterie – oproti předchozím generacím přináší až dvojnásobný počet nabíjecích cyklů.
Akumulátor pracuje s jmenovitým napětím 36 V a lze jej nabíjet jakoukoli kompatibilní nabíječkou STIHL, přičemž pro nejlepší výsledky je doporučena nabíječka STIHL AL 501.
Výhody:
Stroje kompatibilní s plným výkonem:
Odborné poradenství a servis:
| Kategorie | Akumulátory a nabíječky STIHL AP-Systém |
| Výrobce | STIHL / Informace o výrobci |
| AKU program | STIHL AP-Systém |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 2 kg |
| Napětí | 36 V |
| Kapacita akumulátoru | 9.4 Ah |
| Rozměry balení | 12.0 x 8.0 x 18.0 cm |