Štěbetání v poradně

Štěbetání v poradně

Víme, že péče o zahradu může být náročná. A právě proto jsme tady, abychom Vám práci se zahradní technikou nebo také dílnou učinili trochu jednodušší.

Chcete vědět, která sekačka je ta pravá pro Váš trávník? Jak udržet Váš gril v perfektním stavu? Nebo potřebujete tipy, jak vybrat to správné nářadí pro konkrétní účely? Nezáleží na tom, jaké zahradní výzvě právě čelíte, my jsme tu, abychom Vám pomohli Vaše přání uskutečnit.

Jarabáci na prodejnách
Jarabáci na prodejnách
Jarabáci na telefonu
Jarabáci na telefonu
Jarabáci u počítače
Jarabáci u počítače
Jarabáci v servisu
Jarabáci v servisu

 

Rádci Jarabáci na prodejnách

Vaše potřeby jsou naší nejvyšší prioritou. Naše prodejny jsou otevřené, abychom Vám pomohli vybrat ta nejlepší řešení pro Vaši zahradu a dílnu. Rádi s Vámi sdílíme naše znalosti a zkušenosti z oboru. Náš tým Jarabáků rád poradí a společně s Vámi najde to nejlepší řešení pro Vaši zahradu či dílnu.

Plzeň
 

Lochotínská 1315/29
Plzeň, 30100

Libiš
 

Pražská 626
Libiš u Neratovic, 27711

Říčany
 

Černokostelecká 2555/22a
Říčany, 251 01

 

Rádci Jarabáci na telefonu

Raději byste vše vyřešili z pohodlí domova? Žádný problém! Naše telefonní linka je k dispozici od pondělí do pátku pro všechny Vaše dotazy. Stačí zavolat a naši odborníci Vám rádi poskytnou odpovědi na Vaše dotazy.

Infolinka
313 037 477

 

Rádci Jarabáci u počítače

Pokud upřednostňujete písemnou komunikaci nebo máte složitější otázky, můžete nás kdykoliv kontaktovat také e-mailem. Baví nás s Vámi konzultovat vše, co Vás zajímá a rádi Vám co nejdříve odpovíme.

E-mail
info@jarabak.cz

 

Rádci Jarabáci v servisu

Víte, že naše prodejna v Libiši provozuje vlastní servis? Naše prodejny nejsou jen místy pro nákup zboží. Jsou o podpoře, kreativitě a kromě zkušeného týmu prodejců můžete v Libiši potkat také ostřílené techniky Jarabáky, kteří jsou tu pro Vás. Technické dotazy je nezaskočí, rádi Vám poradí a pomohou a hlavně jsou vždy připraveni poskytnout kvalitní servis Vašim strojům.

Všechny informace naleznete na webu servisu.

 

Koumáci Jarabáci - co nevíme, zjistíme!

I naše profíky občas některé otázky zaskočí. Takových dotazů se ale nebojíme, naopak! Rádi se učíme, abychom mohli být stále lepší a každá otázka, na kterou zpočátku neznáme odpověď, nás posouvá dál. Nebojte se na nás tedy obrátit opravdu s čímkoliv. Co nevíme, to zjistíme.

Pokud máte nějaký dotaz nebo potřebujete radu ohledně našeho zboží, neváhejte se obrátit na naše profíky. Jsme tu pro Vás, ať už jste zkušení zahrádkáři, pracanti v dílně nebo úplní začátečníci.

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pojďte si s námi štěbetat.

Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání