Aku LED magnetická svítilna Ryobi RMTL18-0
Aku LED magnetická svítilna Ryobi RMTL18-0 je praktické pracovní světlo, které poskytuje až 1500 lumenů a je vhodné pro osvětlení větších pracovních ploch. Díky 48 vysoce výkonným LED nabízí silné a rovnoměrné světlo a hodí se do dílny, garáže i na stavbu. Praktickou výhodou je také USB-C port, který umožňuje nabíjet například telefon.
Předností je vysoká flexibilita použití. Světlo lze naklánět až o 180° a otáčet o 360°, takže si snadno nastavíte směr i úhel svitu podle aktuální potřeby. Díky více bodům uchycení lze svítilnu zavěsit na hák, připevnit k systému Ryobi Link nebo ke kovovým povrchům pomocí magnetů.
Jako součást systému Ryobi ONE+ lze nářadí napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | AKU svítilny |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.73 kg |
| Napětí | 18 V |
| Rozměry balení | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |