Aku LED svítilna Ryobi RLS18-0
Aku LED svítilna Ryobi RLS18-0 je výkonný reflektor vhodný pro práci při výpadku proudu, venkovní použití v noci i cestování v karavanu. Díky 7 výkonným LED diodám poskytuje až 3000 lumenů jasného bílého světla a umožňuje osvětlit vzdálenost až 600 m, takže je ideální pro kontrolu na střední i delší vzdálenosti.
Praktickou výhodou jsou 3 úrovně jasu, které umožňují lepší kontrolu nad intenzitou světla podle aktuální potřeby. Komfort při používání zvyšuje také zámek spínače, díky kterému může světlo zůstat rozsvícené bez nutnosti neustále držet spoušť. Dlouhá životnost LED diod navíc znamená, že není potřeba měnit žárovky.
Jako součást systému Ryobi ONE+ lze svítilnu napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | AKU svítilny |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.6 kg |
| Napětí | 18 V |
| Rozměry balení | 16.0 x 12.0 x 25.0 cm |