Aku nůžky na živý plot STIHL HLA 140
Aku nůžky na živý plot STIHL HLA 140 jsou lehké a výkonné řešení pro profesionální zahradní a krajinářské práce. Tento model z aku programu STIHL AP-Systém nabízí efektivní podporu při stříhání vysokých a dlouhých živých plotů, keřů, křovin, půdopokryvných rostlin i okrasných živých plotů. Díky tichému provozu a nízkým vibracím jsou vhodné i pro použití v oblastech citlivých na hluk, například v obytných zónách.
O vysoký výkon se stará odolný EC motor, který vyniká nízkovibračním chodem a spolehlivým provozem. Pohodlné používání zajišťuje ergonomická rukojeť s digitální ovládací jednotkou, která umožňuje jednoduché ovládání. Rychlost lze navíc nastavit ve třech stupních, takže je možné přizpůsobit výkon konkrétnímu úkolu a zajistit rychlý pracovní postup.
Model je vybaven oboustrannými univerzálními noži s optimalizovaným třením a řezným nástavcem o délce 600 mm, což přispívá k vysokému řeznému výkonu a dlouhé výdrži akumulátoru. Univerzální nože jsou vhodné pro tvarování, zmlazování i běžné střihové práce, takže nůžky nabízejí široké možnosti profesionálního využití.
Nastavitelný řezný nástavec s rozsahem 145° usnadňuje nadhlavní, boční i přízemní střihy. Díky celkové délce nástroje 249 cm umožňují pohodlnou práci i na hůře dostupných místech. Komfort při používání podporuje také ramenní popruh, který lze snadno a rychle připnout nebo odepnout pomocí nosného kroužku na dříku.
Pro ještě větší pohodlí lze stroj doplnit o volitelný modulární nosný systém STIHL ADVANCE X-TREEm HT a pro ochranu akumulátoru při kontaktu se zemí také o ochrannou podpěru STIHL (LA01 007 1002).
Výhody:
Odborné poradenství a servis:
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
STIHL HLA 140 (HA04-200-0034) je verze bez integrovaného Smart Connectoru / Bluetooth.
| Kategorie | Aku nůžky na živý plot a plotostřihy |
| Výrobce | STIHL / Informace o výrobci |
| AKU program | STIHL AP-Systém |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 5.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Délka lišty | 60 cm |
| Napětí | 36 V |
| Průměr střihu | 3,4 cm |
| Maximální otáčky | 3200 ot/min. |
| Délka | 245 cm |
| Rozměry balení | 20.0 x 20.0 x 135.0 cm |