Aku řetězová pila Ryobi RCS18X3050F
Aku řetězová pila Ryobi RCS18X3050F je výkonný pomocník pro řezání středně velkých větví a kmenů. Díky bezuhlíkovému motoru a rychlosti řetězu 10 m/s zajišťuje hladké a kvalitní řezy a podporuje vyšší produktivitu při práci.
Praktické používání usnadňuje napínání řetězu bez nářadí, které umožňuje rychlé a jednoduché seřízení. O bezpečnější provoz se stará mechanická i elektrická brzda řetězu, která automaticky zastaví nářadí při náhlém zpětném rázu. Komfort při práci zvyšuje také automatický mazací systém, který zajišťuje spolehlivé promazávání řetězu.
Jako součást systému Ryobi ONE+ lze pilu napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | AKU pily |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 3.94 kg |
| Funkce | Zubová opěrka , Rychlonapínání řetězu , Řetězová brzda , Automatické mazání lišty a řetězu |
| Hladina akustického výkonu | 94.1 dB |
| Napětí | 18 V |
| Rychlost řetězu | 10 m/s |
| Kapacita akumulátoru | 5 Ah |
| Objem olejové nádrže | 0.21 l |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Počet článků | 45 |
| Šířka drážky | 1.1 mm |
| Délka vodící lišty | 30 cm |
| Rozměry balení | 22.0 x 24.0 x 49.0 cm |