Aku sekačka Ryobi RY18LMXSP51A-0
Aku sekačka Ryobi RY18LMXSP51A-0 je výkonný model napájený dvěma 18V bateriemi ONE+™, které jí dodávají potřebnou energii pro pohodlné sekání i větších ploch. Jde o první sekačku ONE+™ s vlastním pojezdem, který usnadňuje práci na nerovném povrchu, ve svahu i na rozlehlejších trávnících.
Sekačka umožňuje volit mezi sekáním, mulčováním a bočním výhozem, takže se snadno přizpůsobí různým podmínkám i požadovanému výsledku. Rychlost nože je automaticky sledována a upravována, aby byla co nejlépe využita výdrž baterie a výkon byl k dispozici přesně ve chvíli, kdy je potřeba. 7 výšek sečení v rozsahu 25 až 90 mm navíc umožňuje přizpůsobit střih aktuálnímu stavu trávníku.
"Křížový nůž" (řešení čepele) zajišťuje jemnější střih trávy a zlepšují účinnost sběru i mulčování. Komfort při používání doplňují sklápěcí rukojeti, možnost vertikálního uložení a vestavěný úložný prostor pro dvě další baterie, takže po výměně můžete v sekání snadno pokračovat.
Jako součást systému Ryobi ONE+ lze sekačku napájet jakýmkoli akumulátorem Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátory a nabíječka nejsou součástí balení.
| Kategorie | Aku sekačky s pojezdem |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Ano |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záběr | 51 cm |
| Hmotnost | 24.7 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Boční výhoz |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napětí | 2x18 V |
| Velikost zahrady až | 600 m² |
| Maximální výška zdvihu | 90 mm |
| Minimální výška zdvihu | 25 mm |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Objem koše | 60 l |
| Maximální otáčky | 3100 ot/min. |
| Rozměry balení | 59.0 x 42.0 x 106.0 cm |