Aku tavná pistole Ryobi RGLU4-0
Aku tavná pistole Ryobi RGLU4-0 je kompaktní a lehká pro pohodlné lepení bez kabelu. Díky plně akumulátorovému provozu se s ní snadno manipuluje při tvoření i různých opravách a je vhodná pro práci s materiály jako papír, karton, textil, kůže, plast, dřevo, kov, korek nebo kámen.
Praktickou výbavou je dvouprstová spoušť pro lepší ovladatelnost, vestavěný stojan a odkapávací miska, které pomáhají omezit nepořádek při práci.
Pistole se zahřeje za 3,5 minuty a LED kontrolka informuje, kdy je připravena k použití. Kompatibilní je s univerzálními i vysoce pevnými lepidly o průměru 11 mm a například s 2,0Ah USB lithiovou baterií zvládne roztavit až 4 lepicí tyčinky.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a USB-C nabíjecí kabel nejsou součástí balení.
| Kategorie | Tavné pistole |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi USB Lithium |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.24 kg |
| Napětí | 4 V |
| Rozměry balení | 20.0 x 6.0 x 18.0 cm |