Benzínový vertikutátor Weibang WB 486 CR-B 17WB486CRB
Benzínový vertikutátor Weibang WB 486 CR-B s profi flexi noži je určen pro účinné a zároveň šetrné provzdušnění hustého trávníku. Díky profesionálním flexi nožům pomáhá zlepšovat kondici porostu bez zbytečného namáhání trávníku a přispívá k jeho zdravějšímu růstu.
O spolehlivý výkon se stará motor BRIGGS & STRATTON o objemu 163 cm³ a výkonu 5 HP, který poskytuje dostatek síly pro efektivní práci. Díky pracovnímu záběru 467 mm umožňuje rychlý postup při provzdušňování a usnadňuje údržbu větších ploch.
Plynulé centrální nastavení výšky spolu se samostatnou seřizovací pákou umožňuje pohodlné přizpůsobení intenzity provzdušňování podle aktuálního stavu trávníku. To zvyšuje komfort obsluhy a usnadňuje přesné nastavení pro konkrétní podmínky.
Konstrukce stroje je postavena na robustním šasi z vysoko jakostní oceli, které přispívá k dlouhé životnosti a vysoké odolnosti při pravidelném používání. Hřídel s flexi noži, jejichž konstrukce pomáhá eliminovat možné poškození nožů i celé hřídele, je uložena v masivních ložiscích. S hmotností 58 kg působí stroj stabilně i při náročnější práci.
Výhody:
Obsah balení:
Poznámka: Produkt je dodáván v černém provedení. Fotografie v červené barvě jsou pouze ilustrační.
| Kategorie | Benzínové vertikutátory |
| Výrobce | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Ocel |
| Záběr | 46.7 cm |
| Hmotnost | 58 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Kuličková ložiska , Manuální start |
| Výrobce motoru | Briggs & Stratton |
| Pracovní nástroj | nožový válec |
| Výkon | 3730 W |
| Objem motoru | 163 cm3 |
| Start | Ruční |
| Rozměry balení | 80.0 x 64.0 x 69.0 cm |