Aku kompresor Ryobi RI4-120G
Aku kompresor Ryobi RI4-120G je praktický pomocník pro snadné nafukování jízdních kol, sportovních míčů i dalších drobných nafukovacích předmětů. Díky snadno čitelnému LCD tlakoměru umožňuje rychlý odečet tlaku a přesné nastavení, přičemž maximální tlak dosahuje 100 PSI. Výhodou je také odnímatelná hadice o délce 18,5 cm, která zajišťuje flexibilnější dosah při práci.
Kompaktní konstrukce nabízí integrovanou přihrádku pro hadici, držák na jehlu na míče a adaptéry na ventilky a také LCD displej s možností přepínání jednotek PSI a BAR. Praktickým doplňkem je integrované světlo, díky kterému lze pohodlně nafukovat i v hůře osvětleném prostředí.
Obsah balení:
Akumulátor a USB-C nabíjecí kabel jsou součástí balení.
| Kategorie | AKU kompresory |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi USB Lithium |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.56 kg |
| Hladina akustického výkonu | 75 dB |
| Napětí | 4 V |
| Max. tlak | 6.9 bar |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Rozměry balení | 26.0 x 8.0 x 10.0 cm |