Aku LED inspekční svítilna Ryobi RLI4-120G
Aku LED inspekční svítilna Ryobi RLI4-120G je praktický pomocník pro práci v dílně, garáži i v hůře osvětlených prostorech. Nabízí 3 úrovně intenzity světla s výkonem až 650 lumenů, přičemž ovládání i přepínání jasu probíhá jednoduše pomocí jediného tlačítka.
Výhodou je magnetická základna, která umožňuje připevnění světla ke kovovému povrchu a tím uvolní obě ruce pro práci. Praktické je také uchycení k opasku a možnost naklonění hlavy svítilny nahoru, takže si můžete pohodlně svítit na cestu nebo pracovní prostor a zároveň mít volné ruce.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a USB-C nabíjecí kabel součástí balení.
| Kategorie | AKU svítilny |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi USB Lithium |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.23 kg |
| Napětí | 4 V |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Rozměry balení | 19.0 x 6.0 x 11.0 cm |