Aku LED otočná svítilna Ryobi RLP4-0
Aku LED otočná svítilna Ryobi RLP4-0 jkombinuje svítilnu, taktické světlo a laserové ukazovátko v jednom zařízení. Nabízí světelný výkon až 640 lumenů a díky otočné hlavě v rozsahu 180° lze světlo snadno nasměrovat podle aktuální potřeby.
Praktické je integrované laserové ukazovátko, které se aktivuje podržením tlačítka po dobu 2 sekund a je vhodné pro ukazování objektů nebo míst na dálku.
Magnetická základna umožňuje připevnění na kovový povrch a ponechá vám volné ruce při práci. Svítilnu lze také připevnit k opasku, takže si můžete pohodlně svítit na cestu nebo pracovní prostor bez nutnosti ji držet v ruce. K dispozici jsou 3 úrovně osvětlení s výkonem až 640 lumenů, což zvyšuje flexibilitu použití v různých situacích.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátor a USB-C nabíjecí kabel nejsou součástí balení.
| Kategorie | AKU svítilny |
| Výrobce | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi USB Lithium |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 0.18 kg |
| Napětí | 4 V |
| Rozměry balení | 23.0 x 6.0 x 10.0 cm |