Z technických důvodů bude pobočka v Plzni v týdnu 3.2.2023 - 10.2.2023 uzavřena.

Servis

Servisni centrum 313 037 475 servis@jarabak.cz

Servis zahradní techniky

Provádíme odborné opravy a servis zahradní techniky

  • Servis Hecht - záruční a pozáruční opravy sekaček, kultivátorů, křovinořezů, traktorů a vůbec všech produktů značky Hecht.
  • Pozáruční opravy a servis benzínových strojů všech značek dle předchozí domluvy a dostupnosti náhradních dílů.
    Jedná se obvykle o benzínové sekačky, křovinořezy, vyžínače, řetězové pily, drtiče větví, kompresory, postřikovače, kultivátory, provzdušňovače, plotostřihy, vyvětvovací pily, horizontální a vertikální štípače dřeva, fukary a vysavače listí, sněhové frézy, rozmetače osiva, hnojiva a soli, ponorné a vibrační čerpadla, tlakové myčky, benzínové a dieselové elektrocentrály benzínové zemní vrtáky a další…
  • V některých případech i opravy elektrických strojů. Vždy nutné konzultovat předem.
  • Broušení řetězů a nožů pro motorové pily a sekačky.

Servis Hecht

Na náš odborný servis Hecht se můžete vždy spolehnout. Máme dlouholetou praxi při opravách veškeré zahradní techniky Hecht. Ať už přivezete sekačku či kultivátor rádi Vám stroj opravíme.

Neváhejte kontaktovat naše servisní oddělení s jakýmkoliv technickým dotazem.
Rádi Vám poradíme s ovládáním a udržováním Vašeho stroje.
Telefonicky v pracovních dnech 8:00h – 17:00 h nebo na e-mail: servis@jarabak.cz

Předsezónní servis a opravy zahradní techniky

Nenechávejte přípravu Vaší zahrady náhodě a předsezoní servis zahradní techniky na poslední chvíli až budeme zavaleni prací.

  • Provádíme servis zahradní techniky všech značek, dle předchozí domluvy a dostupnosti náhradních dílů.
  • Máme pro Vás předsezónní servisní balíček, který zahrnuje vizuální a funkční kontrolu komponentů Vašeho stroje, zevní vyčištění (jedná se o zaschlou trávu, kolem krytu sečení, v prostoru řemenů atd..), vyčištění případně výměnu vzduchového filtru, výměnu oleje, seřízení stroje a případné nabroušení nože. Ostatní dle potřeby nebo domluvy. 

Pro více informací volejte naše servisní středisko: 313 037 475, nebo nám napište na: servis@jarabak.cz.

Nevíte, co se starým nefunkčním strojem?

  • Přivezte ho k nám – my ho pro Vás ZDARMA ekologicky zlikvidujeme a dáme Vám 5% slevu na koupi stejného typu stroje v našich prodejnách. Věříme, že všichni rozumní a zodpovědní lidé chtějí zanechat planetu čistější svým dětem.

Dále nabízíme servisní balíček pro firmy, obecní úřady a organizace. 10% slevu na veškeré servisní opravy (nevztahuje se na ceny náhradních dílů).
 
V případě nemožného dodržení termínu opravy sekačky zapůjčíme náhradní sekačku nebo vyžínač zcela ZDARMA, aby Vaše zahrádka vypadala stále tak, jak má.

Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání