Aku pila ocaska Makita LXT DJR187RTE
Aku pila ocaska Makita LXT DJR187RTE je stavěna na dlouhou životnost a vysokou odolnost i v náročných podmínkách. Díky technologii XPT je ideální volbou do prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí, takže se nemusíte bát ani práce venku nebo na stavbě. Rychlost řezu si můžete jednoduše přizpůsobit díky dvěma rychlostem, zatímco beznástrojová výměna pilového listu šetří váš čas a usnadňuje manipulaci.
Práci vám ještě více zpříjemní LED osvětlení s funkcí dosvitu, ergonomická pogumovaná rukojeť a elektronický vypínač s motorovou brzdou pro maximální bezpečí a kontrolu. Makita LXT DJR187RTE je univerzální a spolehlivý stroj, který zvládne řezání dřeva, kovu i plastů.
Aku pila ocaska Makita je součástí aku programu Makita LXT 18V a je kompatibilní s akumulátory této řady.
Výhody:
Obsah balení:
Akumulátory a nabíječka jsou součástí balení.
| Kategorie | Aku pily ocasky s baterií a nabíječkou |
| Výrobce | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napětí (V) | 18 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnost | 3.7 kg |
| Napětí | 18 V |
| Maximální výška zdvihu | 32 mm |
| Kapacita akumulátoru | 5.0 Ah |
| Bezuhlíkový motor | ano |
| Maximální otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozměry balení | 14.0 x 31.0 x 54.0 cm |