Pracovní oděvy

Komu by se při práci chtělo přemýšlet o tom, že mu jeho pracovní bunda, kalhoty nebo vesta nesedí? Vhodný výběr kvalitního pracovního oblečení totiž dokáže nejen zpříjemnit už tak namáhavou práci, zajistí pohodlí, komfort i bezpečnost. To že vlající tkaničky od bot nepatří k soustruhu a volné rukávy byste si k pile také raději nevzali, zřejmě víte. Jak tedy vybrat opravdu kvalitní pracovní oděv a na co se při výběru zaměřit? Pusťme se do toho!

Vlastnosti pracovních oděvů

V naší nabídce najdete široké množství pracovních oděvů i ochranných pomůcek od značky Canis, které vám zajistí nejen bezpečnost při práci. Ochrání vás i před nepřízní počasí, vlhkostí, mokrem nebo naopak vedrem. Pracovní oblečení proto volte vždy podle toho, k čemu bude primárně sloužit.

Reflexní oděvy

Potřebujete být vidět? Pak se vám budou hodit reflexní oděvy, jako jsou výstražné bundy nebo reflexní vesty.  

Zateplené pracovní oděvy

Zateplené pracovní oděvy jsou ideální pro venkovní práce. Najdete mezi nimi zateplené pracovní bundy, kalhoty, vesty a dokonce i kombinézy nebo boty.

Softshellové oděvy

Softshellové bundy a vesty vás spolehlivě ochrání proti dešti i větru. Poskytují výbornou tepelnou izolaci a prodyšnost a zajistí vám tak dokonalý komfort při práci.

Protipořezové oděvy

Ať už pracujete s motorovou pilou nebo jen tak kutíte v dílně, protipořezové oděvy vás ochrání před pořezáním a při práci s ostrými předměty. Základem jsou protipořezové pracovní rukavice, k dostání jsou však i celé soupravy proti pořezu, které jsou ideální například při práci v lese.

Tip: Chcete dovést svůj pracovní outfit k dokonalosti? Mrkněte také na pracovní opasky. Najdete u nás klasické kožené pracovní opasky i praktické hřebíčenky s kapsami.

Ochranné pracovní pomůcky

Bezpečnost při práci je velice důležitá, a proto jsme nevynechali ani ochranné pracovní pomůcky. Jaké to jsou?

Ochrana zraku

Ať už pracujete na stavbě, v zemědělství nebo ve výrobě, nezapomínejte na ochranné brýle. K dostání jsou svářečské brýle, uzavřené pracovní brýle proti prachu a pro zapomnětlivce brýle i s řemínkem.

Chrániče sluchu

Pokud se často pohybujete v prostředí, kde je zvýšená hladina hluku, budou se vám hodit ochranná sluchátka. Zvolit můžete buďto mušlové chrániče sluchu nebo zátky do uší.

Ochrana hlavy

Ochranné přilby jsou bezesporu základními ochrannými pomůckami. Sáhnout můžete po přilbě, svářečské helmě nebo ochranné helmě na obličej, která zároveň chrání i zrak. Vždy se však při výběru rozhodujte dle prostředí a technických norem.

Ochrana dýchacích cest

Speciální kategorií jsou ochranné celoobličejové masky a polomasky. Ty jsou ideální pro ochranu dýchacích cest, ale i očí. Hodit se vám budou především tehdy, pokud pracujete ve velmi prašném prostředí nebo hrozí vdechnutí nejrůznějších výparů.

Ochrana rukou

Pracovní rukavice udrží vaše ruce čisté, zároveň je však dokáží ochránit před popáleninami nebo pořezáním. K dostání jsou klasické textilní rukavice, kombinované rukavice, ale i svářečské, kožené nebo protipořezové.

Více
Cena
Skladem 1 ks
Univerzální batoh s objemem 28 l.
899 Kč
Ve srovnávači máte 0 produktů k porovnání
Zobrazit porovnání